Rules Net-Core.eu

Následující pravidla jsou schválené vedením webu a platné na stránkách multi studia Net-Core.cz Pravidla byly sepsané za pomocí celého teamu studia. Tímto upozorňujeme jak návštěvníky, tak registrované členy že neznalost pravidel neomlouvá. Při porušení některého pravidla budete potrestáni přiměřeným trestem odpovídající porušení.Jestli-že se registrujete, automaticky přijímáte a souhlasíte s uvedenými pravidly.

Warning: Net-Core si vyhrazuje právo na změnu či doplňování obsahu pravidel pro celý web. Proto doporučujeme pravidelně pročítat aktuální pravidla. V případě že porušíte pravidlo staršího data které již nemusí být aktuální či doplněné,poškozujícího automaticky trest nehrozí.


#1 Pří stáhnutí a prezentování jakýmkoli způsobem nakodovaného či graficky znázorněného designu např.:(PSD) z NetCore. Je povinností používaného uživatele umístit copyright Net-Core na stáhnutý prezentovaný projekt v podobě textu,loga,či banneru.
#2 Pokaď jste požádaly člena z teamu NC o grafický či jiný projekt a bylo vám vyhověno prosíme o

Jestli-že uživatel tak neučiní, hrozí mu trestné oznámení za kopírování příslušného projektu dělaný pod licenčním programem.

automatické umístění Copyright NetCore na prezentovaný projekt.
#3Zákazano vytváření duble učtů my to zjistíme a bude další zabanovaný a stim i IP.
#4 Respektujte admina,při neuposlechnuti a dělání problému to nemusí pro vás dobře dopadnout.
#5 Je zakázáno jakým-koli způsobem ponižovat či schazovat pověst stránky Net-Core.cz.Při hrubém porušení má admin volnou ruku při konání trestu.


#1 Je zakázáno psát do shoutboxu doublepost (2 zprávy za sebou a více). Tento prohřešek bude brán jako spam a při porušení následuje náležitý trest v podobě web bannu na dobu určitou.
#2 Nemluvit vulgárně, Chovat se slušně.
#3 Žádosti o partnerství napsané do shoutboxu nebude brán zřetel, žádosti o partnerství se píší do fóra nebo do příslušného formuláře.
#4 Reklama psaná v shoutboxu na jiný web než Net-Core.cz nebo weby společné s NC se netoleruje a viníkovy naleží tvrdý trest.


#1 Je zakázáno vkládat doublepost (2 zprávy za sebou a více) do diskuze. Tento prohřešek bude trestán vymazáním vašeho daneho příspěvku.
#2 Nemluvit vulgárně, Chovat se slušně.Na toto pravidlo se vztahuje adminova volná ruka při konání trestu při porušení.
#3 Je přísně zakázáno zakládat diskuzi na téma: Nové grafické studio,,,například v podobě (Milí návštěvníci vytváříme nové grafické studio přidejte se do našich řad pište na ****) a jinak viditelné texty tohoto daného a podobného tématu...za zakládání těchto témat jak ve foru tak jinde viditelně bude činitel potrestán volnou rukou admina.
#4 Je zakázáno reagovat na diskuzi zbytečnými negativy,blbými připomínkami a jinak jak by se mohlo narušit téma diskuze.(Jestli-že se vám něco nezdá co psali někteří,napište jim soukromě) Při porušení daného pravidla má admin volnou ruku při konání trestu..

Aktualizace pravidel: 24.2.2022

Hlavní nabídkaStatistiky

· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 4
· Nejnovější člen: Jefferyerora
53,065 návštěv

Shoutbox

You must login to post a message.

No messages have been posted.